Harry Potter-Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter-Fan

Harry Potter ile ilgili tüm haberler

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Emma'dan beklenmedik davranış :(

+2
katie leung
Remus
6 posters
YazarMesaj
Remus
Emmacı Admin
Emmacı Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 36
İşi : Öğrenci

Emma'dan beklenmedik davranış :( Empty
MesajKonu: Emma'dan beklenmedik davranış :(   Emma'dan beklenmedik davranış :( EmptyPerş. Eyl. 13, 2007 4:31 pm

Sevgili Harry Potter ve Emma Watson hayranları,

Ne yazık ki son günlerde kulaktan kulağa dolaşan bir söylenti Harry Potter hayranlarını olmasada Emma Watson hayranlarını bir hayli şaşırtmış ve zedelemiştir.Bu olay Emma Watson’un çok yakın arkadaşı olan Carpin adlı bir ingiliz kızdan duyulmuştur.

Carpin;”Emma Watson son günlerde yaşadığı yoğunluğa rağmen bereber olduğu sevgilisi ile ilişkiye girmiştir.Bu olaya hayranları çok üzülecek ama sölemek zorundaydım.Çünkü ilişkiye girdiği kişiyi ilk ben sevmiştim bu olayıda intikam almak için bu kadar rahat açıklıyorum.Ayrıca duyduğum diğer bir şey ise bu kişiyle yani McCarrey ile sürekli birlikte olmuşlar ama ilk kez 5 Eylül akşamı bir otelde birlikte oldukları ve o otelde sabahladıkları haberidir.

Carpin’in bu açıklaması İngiliz basınında büyük yankı uyandırmıştır.Ancak daha Türk basını bu olayla ilgili hiç bir haber yayınlamamıştır.(RTÜK korkusu yüzünden)Bu haberi sizlere ilk olarak ben duyurmak istedim.İngilterede yaşamam buna bir vesile olmuştur.Tabi ingiliz basınıyla ilgilenen arkadaşlar bu olayı duymuştur ama ben yinede bir açıklık gitirmek istedim.
http://www.harrypotter-fan.all-up.com
katie leung
Robert Pattinson hayranı
Robert Pattinson hayranı
katie leung

Kadın Mesaj Sayısı : 144
İşi : öğrenci

MesajKonu: Geri: Emma'dan beklenmedik davranış :(   Emma'dan beklenmedik davranış :( EmptyCuma Eyl. 14, 2007 8:35 am

yaa kız 17 yaşında.bizim burda öyle birşey olsa kim bilir neler olurdu?
Admin
Emmacı Admin
Emmacı Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 117

MesajKonu: Geri: Emma'dan beklenmedik davranış :(   Emma'dan beklenmedik davranış :( EmptyCuma Eyl. 14, 2007 12:19 pm

Töre cinayeti :p
erdemexi
Muggle
Muggle

Erkek Mesaj Sayısı : 49

MesajKonu: Geri: Emma'dan beklenmedik davranış :(   Emma'dan beklenmedik davranış :( EmptyPaz Kas. 18, 2007 8:19 pm

kız ne istese elde edebilir istediği şeye bak
cat_dog_bag
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 91

MesajKonu: Geri: Emma'dan beklenmedik davranış :(   Emma'dan beklenmedik davranış :( EmptySalı Kas. 20, 2007 9:46 pm

kız istediğini yapar size yada bana mı soracak?
yesim_kutsi
Muggle
Muggle
yesim_kutsi

Kadın Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: Geri: Emma'dan beklenmedik davranış :(   Emma'dan beklenmedik davranış :( EmptyCuma Mart 21, 2008 4:34 pm

yaniii katılıormm sanane ki kızın sevgilisiyle olan ilişkisineeee

Emma'dan beklenmedik davranış :(
1 sayfadaki 1 sayfası