Harry Potter-Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter-Fan

Harry Potter ile ilgili tüm haberler

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER

4 posters
YazarMesaj
katie leung
Robert Pattinson hayranı
Robert Pattinson hayranı
katie leung

Kadın Mesaj Sayısı : 144
İşi : öğrenci

EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER Empty
MesajKonu: EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER   EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER EmptyPerş. Eyl. 13, 2007 2:57 pm

*Uçan arabayla nereye gitmek ister diye sorulduğunda cevabı: Avustralya
*Oda rengi: Açık pembe
*Tırnaklarını yemiyor
*Sete bir kere arkadaşlarını getirmiş.Çok eğlenceli olduğunu düşünüyor.
*Evcil hayvanları: 2 kedi(Bubbles ve Domino),bir tavşan(Rosetta)
*Eğer bir elf olsaydı adı: Gilraen Carnesir
*Hannah adında bir kuzeni vardı ancak Emma 7 yaşlarındayken kanserden öldü(Bu bilgi doğru mu bilmiyorum)
*Amerika'ya ilk gidişi HP'nin New York galası içindi
*Amerika'da yaptığı röportajlar: The Rosie O'Donnell Show, The Today Show, Live on Regis and Kelly, Oprah, Jay Leno, The Wayne Brady Show, The Early Show, The View, MTV TRL (Total Request Live) ve The Caroline Rhea Show.
*Tom onu "çok çekici ve iyi" buluyor.Ancak çıkmıyorlar!
*Büyükannesinin adı Freda Watson ve Emma'yla çok yakın.Emma 4 yaşındayken büyükannesine bir prenses,bir peri ya da bir aktris olmak istediğini söylemiş.
*Roald Dahl'ın kitaplarını seviyor.
*Babası ona bütün Harry Potter kitaplarını okumuş.
*Babasının ona okuduğu ilk kitap "Charlie and the Chocolate Factory"(bu arada bu kitabı bende buldum ve okudum.Çok eğlenceli ama canınız acayip çikolata çekiyor=),neyse bence siz de okuyun)
*Emma,imzasını isteyen hiçkimseyi geri çevirmedi.
*Harry Potter filmlerinden sonra Amerikalı liseli bir genç kızı oynamak istiyor.
*Hala Noel Baba'yı seviyor.
*Emma'nın yılbaşı listesi: Daha fazla kıyafet!
*Favori dudak parlatıcısı: Stila
*12.doğumgününü Sırlar Odası'nın setinde kutladı.O,repliklerini söylerken herkes bir anda "Mutlu Yıllar" şarkısı söylemeye başlamış.Percy'yi oynayan Chris Rankin:"Biraz utanmış gozüküyordu" diyor.
*Tanınmış olmanın bazen korkutucu olduğunu söylüyor.
*İlk filmini bitirince ailesi,o ve arkadaşları için bir disko partisi düzenledi.
*Emma; sebzelerden,klasik müzik ve operadan,matematik,latince,coğrafyadan,ona Dan veya Rupert'la çıkmasını söylemelerinden nefret ediyor.
*Emma; müziği,sporu,talkshowları,eğlence parklarını,oyunculuğu,şarkı söylemeyi,arkadaşlarıyla gezmeyi,alışveriş yapmayı,konuşmayı,müzik dinlemeyi,e-mailleri ve Hello Kitty ürünlerini seviyor.
*Britney ya da Christina dendiginde: Hiçbiri
*Radyo istasyonlarının şarkıyı bitmeden bölmelerinden nefret ediyor.(BenDE)
*Ayrıca Emma setteki oğlanlarla bilek güreşi yapıyor.
Admin
Emmacı Admin
Emmacı Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 117

MesajKonu: Geri: EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER   EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER EmptyCuma Eyl. 14, 2007 12:24 pm

ehuaehaue bilek güreşini kim kazanıyouş bilgin var mı lol!
katie leung
Robert Pattinson hayranı
Robert Pattinson hayranı
katie leung

Kadın Mesaj Sayısı : 144
İşi : öğrenci

MesajKonu: Geri: EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER   EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER EmptyCuma Eyl. 14, 2007 1:49 pm

ya Charlie and the Chocolate Factory hem okudum hemde izledim.ogün habire çikolata çekti canım.
cat_dog_bag
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 91

MesajKonu: Geri: EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER   EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER EmptyPaz Kas. 11, 2007 4:26 pm

Kimse bu zamana kadar bileğimi bükemedi.Emma watson ile yapsam yenilirim çünkü onu çok seviyorum dayanamam onun acı çekmesine
yesim_kutsi
Muggle
Muggle
yesim_kutsi

Kadın Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: Geri: EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER   EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER EmptyCuma Mart 21, 2008 4:29 pm

saoll

EMMA HAKKINDAKİ İLGİNÇ BİLGİLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EMMA NIN favorileri